به علت فیلتر، آدرس سایت را عوض نمودم، آدرس جدید:
www.ForFreeIR1.blogspot.com

۱۳۸۸ فروردین ۲۸, جمعه

اندر حکایت توزيع سيب زمينی مفتی!مقدار بسیاری سیب‌زمینی به صورت رایگان در نقاط گوناگون كشور، میان مردم توزیع شده و هنوز هیچ مقام مسئولی درباره این موضوع توضیحی نداده است.

هفته گذشته نیز یكی از كاندیداهای ریاست‌جمهوری، در مصاحبه مطبوعاتی خود، با اشاره به پرهیز ستاد وی از تبلیغات نادرست به همین موضوع اشاره نمود و اظهار داشت: ما سیب‌زمینی برای توزیع رایگان میان مردم و جلب آرای آنها نداریم.

همچنین به تازگی برخی كاربران «تابناك» از توزیع سیب‌زمینی در اصفهان، آن هم همزمان با سفر رئیس‌جمهور به این شهر گزارش داده‌اند كه به ظاهر بسیاری از این سیب‌زمینی‌ها هم با وقوع بارندگی از بین رفته و یا در زیر چرخ خودرو‌ها نابود شده‌اند.

حال این پرسش مطرح است که مسئولان اجرایی اين طرح، صرفنظر از بدسلیقگی آنها كه با اين ترتيب نمي توانند این محصول را به دست افراد نیازمند برسانند، و بی‌توجهی آنها به نزدیكی روزهای انتخابات و سفر ریاست محترم جمهوری به آن شهر - كه مسلما مورد تاييد مقامات عالي دولت هم نمي باشد - اسراف صورت گرفته در این برنامه را آن هم در طلیعه سالی كه مقام معظم رهبری آن را «سال اصلاح الگوی مصرف» نامیده‌اند، چگونه توجیه خواهند کرد؟

تابناک +

هیچ نظری موجود نیست: